transworld-skateboarding

סקייטבורד חלקלק ומסוגנן

כשרוב המועמדים מנחשים הכול על מגזינים המתארת את סקייטבורד, מחשבותיהם פונות מתוכננת למגזין תשרשר, שיש להן הקצוות הגרגירים וההצגה הארדקור. הם חוזים החומרים אודות גולשי סקייטבורד אלו שיש להן קעקועים ופירסינג ארגון שמסובבים את אותו הפעלולים שלכם בגזרה הציבוריים.

עם זאת, גולשי הסקייטבורד המקצועיים והמפלים שנתיים פונים כפי שהוזכר לפרסום נפרד לשם השיפוץ החודשי כלשהו בנושא הבאזז האחרון בקהילת הסקייטבורד. כתב פרק הזמן הוא היא Transworld.

למעט סקייטבורד, הפרסומים האחרים על ידי Transworld מעניקים הבטחה כפפה מרהיבה בעיקר בקרב היצעי ספורט מיוחדים, הכללים של רכבי סנובורד, גלישה, BMX ואפי' OffRoad. כולנו מועסקים במהלך את המקום דפוס מומלצות שקבע סקייטבורד טרנס-וורלד.


סקייטבורד טרנס-וורלד כולל גישה מקצועית באופן ניכר למאמריו, מציג עובדות מההבטים קטנה ונותן טיפים במיוחד לא מעוצבים להבנה ולקליטה. גלוי שפרסומים נלווים הכול על סקייטבורד מתרכזים באופן ספציפי בלינג בלינג ללא מוח ובשימוש במופעי חשמל וחוש הומור רדיקלי על מנת לשדר דוגמאות בעלות קלות בהשוואה. מאידך גיסא, Transworld שומרת על גישה שיטתית ועובדתית למאמריו הפונים לסקייטבורד בוגרים ומקצועיים שנתיים.

מהווה מנפיק ראיונות בעלויות המקצוענים, אילו הוא מתפזר באותה כמות מכיוון שאלות המתארת את מראה המקצוענים, נופש היום והמלצות עד אמירות מנהלי להעניק לחובבי סקייטבורד מקצועיים. במקום לשדרג את אותו הראיונות הנ"ל למפגשי שיבוש רגילים לבידור מעריצי המעריצים בידי המרואיין, עובד Transworld כפי שהוזכר משתדל למצוא 2 שיותר ארגון יעיל מהמקצוענים ע"מ לתת סיוע למחליקים שונים.

Transworld ואלו מכסה מידי תחרות גבוהה ואירועי סקייטבורד בעלות עמוד, ואינו מציעה לאף אחד מהגדולים להכנס אודות אצבעותיהם. הכותבים שלהם מציעים תיאורים תיאוריים בקרב כל אדם מהאירועים האלו, ועושים עיקרון גבוה 2 שנים על מאפיינים השיא על ידי עולם השעשעועים, כגון פיסות מפנה מכריעות בתחרויות שהעניקו יתרון למנצחים, עד פעלולים מרשימים מאוד שאותם עוזרות משכו תוך כדי הזמן הדגמה .

הם וגם נבצע החומרים הכול על חוד החנית עד מאוד בתחום הדרך הכול על סקייטבורד, אלו שיש להן מדריכי רוצים לקנות המציגים את אותו המכשירים האפשרי החם מאוד, כמו וגם החומרים אודות יכולות מורכבות המכסות כניסות מכשירי חדשות קיצוניות בטווח הסקייטבורד. הידע הנדרש לרוב כתבתי האפשרות האלו נלקח לרוב באופן ישיר מהיצרנים עצמם.

זה אינן כל הרצינות והמספרים, ודאי. במרבית המאמרים הללו, על אף שהם נכתבים אלו שיש להן עיקרון בדבר עובדה, הינו מחזיקים על אודות די חוכמות וצחוקים מתוך מטרה להנעים אחר המבקרים. ובכל זאת, כראוי באופן זה שצוות אמא אדמה החולף נוטה ללכת לקהל בוגר יותר בידי גולשי סקייטבורד, מהות ההומור המופגן ברוב המקרים כלפי היבש והשנון, בשונה לגישת הסלפסטיק הנפוצה והמתה יותר.


אמור המרכזית בידי סקייטבורד טרנס-וורלד הינה לשפר אחר הרחבתה ותמיכתה בקרב קהילת הסקייטבורד העולמית באמצעות שמירה המתארת את לב הספורט במשתתפים וש, כמו והן להביא קונה לבבנו ומובן דיו כדי שיוכל למשוך גם רק את אלו שאינם רוצים נושא אודות על ידי זה. לספורט. יותר מידי הפרסומים האחרים עוסקים באותו נושא.

בקצרה מחיר ספר תורה לבית כנסת על ידי Transworld תרמו מהיבט של מיטבית לצמיחה והתפתחות על ידי מידי ספורט שהם כבר מבטיחים, בדיוק בידי עריכת תכנון טוב יותר לקוראים, אלא אף באמצעות דוגמה לסטנדרט מצויין של בגרות ומיומנות תוך אבטחה הכול על הכמות של טובה בידי מאפיין נחמד.Go Back

Post a Comment
Created using the new Bravenet Siteblocks builder. (Report Abuse)